Dorpen

Het wijkteam van de dorpen is actief in Elim, Hollandscheveld, Nieuwlande, Nieuw-Moscou, Pesse, Fluitenberg, Stuifzand, Tiendeveen, Noordscheschut en Nieuweroord. U vindt het wijkteam in het wijkkantoor aan Otto Zomerweg. U bent van harte welkom als u vragen hebt of iets wilt bespreken. Kom langs op het inloopspreekuur van maandag tot en met donderdag van 9.00 tot 12.00 uur. Of maak een afspraak.

Adres en contact

Dorpshuis Het Anker
Otto Zomerweg 1, Hollandscheveld
0528 - 343881
info@desmederijenvanhoogeveen.nl

Onze medewerkers

Martin Peelen

Gebiedsregisseur
Telefoon: 06-52580757
E-mail: m.peelen@dewoldenhoogeveen.nl

Sjoert Ubels

Wijkagent
E-mail: sjoert.ubels@politie.nl

Jan de Lange

Wijkagent
E-mail: jan.de.lange@politie.nl

Gerda Bolding

Wijkbeheerder
E-mail: g.bolding@dewoldenhoogeveen.nl

Debbie Dekker

Bewonersconsulent (Woonconcept)
Telefoon: 088-6162000
E-mail: info@woonconcept.nl

Ilse Grummel

Maatschappelijk werker
Telefoon: 0528-278855
E-mail: info@swwh.nl

Carla Eefting

Opbouwwerker
Telefoon: 0528-278855
E-mail: info@swwh.nl

Alinda Potze

Jongerenwerker
Telefoon: 0528-278855
E-mail: info@swwh.nl

Piet Groenia

Casemanager FACT team (GGZ Drenthe)
Telefoon: 06-46382780
E-mail: piet.groenia@ggzdrenthe.nl
Website: www.ggzdrenthe.nl

Margreeth Bouwers

Administratief medewerker
Telefoon: 0528-278855
E-mail: m.bouwers@swwh.nl