De Weide

Het wijkteam van De Weide gaat over de wijken Erflanden, Kattouw, Schoonvelde-Oost, Schoonvelde-West, Schutlanden, Steenbergerweiden en Trasselt. U vindt het wijkteam in het wijkkantoor aan De Ploeger. U bent van harte welkom als u vragen hebt of iets wilt bespreken. Kom langs op het inloopspreekuur op woensdag van 11.00 tot 12.00 uur. Of maak een afspraak.

Adres en contact

Wijkgebouw De Weideblik
De Ploeger 10a, Hoogeveen
0528 - 234591
welzijn.deweide@swwh.nl

Onze medewerkers

Jan Bouwmeester

Gebiedsregisseur
E-mail: j.bouwmeester@dewoldenhoogeveen.nl 

Ronald Boes

Wijkbeheerder
E-mail: r.boes@dewoldenhoogeveen.nl

Saskia Weiland

Wijkagent
E-mail: saskia.weiland@politie.nl

Jeanette Hoff

Wijkconsulent (Domesta)
E-mail: j.hoff@domesta.nl

Jaap Jumelet

Bewonersconsulent (Woonconcept)
E-mail: jaap.jumelet@woonconcept.nl 

Daan Kamman

Annet Kuijsten

Maatschappelijk werker
E-mail: a.kuijsten@swwh.nl

Dieuwertje Jansen

Schoolmaatschappelijk werker
E-mail: d.jansen@swwh.nl

Lisette Rinkema

Opbouwwerker
E-mail: l.rinkema@swwh.nl

Jos Gelmers

Huisarts GGZ
E-mail: jos.gelmers@indigodrenthe.nl

Katja Verhaagen

Optimaal leven
E-mail: katja.verhaagen@ggzdrenthe.nl

Tineke Lentz

Administratief medewerker
E-mail: t.lentz@swwh.nl