Centrum

Het wijkteam Centrum gaat over de Westersluis, Stationshoek, Venesluis en de Zeeheldenbuurt. U vindt het wijkteam in de wijkkantoren aan de Van Goghlaan en de Jan Dekkerstraat. U bent van harte welkom als u vragen hebt of iets wilt bespreken. Een afspraak maken kan ook.

Adres en contact

Wijkgebouw Het Oor
Van Goghlaan 7, Hoogeveen
0528 - 235424
info@desmederijenvanhoogeveen.nl

Spreekuur op dinsdag van 18.30 tot 19.30 uur

Wijkgebouw Het Knooppunt
Jan Dekkerstraat 1b, Hoogeveen
0528 - 231155
info@desmederijenvanhoogeveen.nl

Spreekuur op donderdag van 11.00 tot 12.00 uur

Onze medewerkers

Jan Bouwmeester

Gebiedsregisseur
E-mail: j.bouwmeester@dewoldenhoogeveen.nl

Gert Stroeve

Wijkbeheerder
E-mail: g.stroeve@dewoldenhoogeveen.nl

Jan Oosten

Wijkagent inwoners Centrum-Oost
E-mail: jan.oosten@drenthe.politie.nl

Jan van Ommen

Wijkagent
E-mail: jan.van.ommen@politie.nl

Jeanette Hoff

Wijkconsulent (Domesta)
E-mail: j.hoff@domesta.nl

Jaap Jumelet

Bewonersconsulent (Woonconcept)
E-mail: jaap.jumelet@woonconcept.nl 

Jan Stevens

Marjon van Wijk

Debby Jongsma

Maatschappelijk werker
E-mail: d.jongsma@swwh.nl

Steven Sleurink

Jongerenwerker
E-mail: s.sleurink@swwh.nl

Inge Slomp

Optimaal leven
E-mail: i.slomp@cosis.nu

Gert Jan Tuller

Opbouwwerker
E-mail: gj.tuller@swwh.nl

Annette Bartels

Projecten Smederijen
E-mail: a.bartels@dewoldenhoogeveen.nl

Tineke Lentz

Administratief medewerker
E-mail: t.lentz@swwh.nl